Kielno

ul. Sadowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
232 000 PLN
Cena za m2
200,17 PLN
Powierzchnia działki
1 159 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne, Miejska
Numer oferty
494/1054/OGS

Opis nieruchomości

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY 531 532 053
Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kielno - malowniczej kaszubskiej wsi, położonej w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na północ od jeziora Tuchomskiego w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (9 km od Trójmiasta).
Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1159 m2. Bezpośrednie otoczenie oferowanej nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna. W okolicy wiele tras spacerowych, placów zabaw, zaplecze handlowo - usługowe, przedszkole,  szkoła w Kielnie. Przystanek autobusowy i jezioro w niedalekiej odległości.
Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla inwestycji na działkach w tej okolicy wydawane są warunki zabudowy przewidujące zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z poddaszem użytkowym. Możliwe jest też podpiwniczenie. Dach dwu lub wielospadowy, współczynnik zabudowy maksymalnie 20% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna minimum 60% powierzchni działki, woda z sieci wodociągowej (w drodze), kanalizacja sanitarna., prąd, gaz w drodze. Istniejące uzbrojenie jest wystarczające dla zamierzenia budowlanego.
Dostęp do drogi publicznej pośredni (służebność przejazdu i przechodu).
Teren nie wymaga zgody na przeznaczenie na cele nierolnicze.
Zapraszam serdecznie do szerszego zapoznania z ofertą i zakupu tej niezwykle malowniczej działki.
531 532 053

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Brak

Mapa

Kontakt

Małgorzata Kowalik

Małgorzata Kowalik

Telefon:
531 532 053
E-mail:
kontakt@cichyport.pl
Numer licencji:
nr 10449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SCE PROJEKT / CICHY PORT Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SCE PROJEKT / CICHY PORT Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Lęborska 3 b, 80-386 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@cichyport.pl… czytaj więcej