Kamierowskie Piece

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Cena za m2
22,82 PLN
Powierzchnia działki
3 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
486/1054/OGS

Opis nieruchomości

PILNA SPRZEDAŻ
Tylko 4 km od Skarszew, 22 km od obwodnicy, 34 km od Centrum Gdańska. Wspaniałe miejsce, doskonała inwestycja, wymarzona lokalizacja na emeryturę lub dla przedstawiciela wolnego zawodu - spokój, cisza, a jednocześnie blisko do miasta. Tutaj z pewnością można odpocząć od zgiełku, poszukać natchnienia.
Działka zbliżona do prostokąta, z lekkim spadkiem w kierunku zachodnim, częściowo porośnięta młodymi brzózkami i sosenkami, znajduje się w kompleksie 8 działek. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (parterowe z użytkowym poddaszem, dach spadzisty, pow. zabudowy do 780 m2). Plan przewiduje również budowę wodociągu gminnego i kanalizacji.
Bardzo malownicza okolica, w pobliżu jeziorko, lasy. W odległości ok 1 km jezioro Karwusińskie i 3 km prestiżowe pole golfowe w Postołowie.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Małgorzata Kowalik

Małgorzata Kowalik

Telefon:
531 532 053
E-mail:
kontakt@cichyport.pl
Numer licencji:
nr 10449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SCE PROJEKT / CICHY PORT Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SCE PROJEKT / CICHY PORT Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Lęborska 3 b, 80-386 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@cichyport.pl… czytaj więcej