Gdańsk

Zaspa, al. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
23 440 PLN
Cena za m2
58,60 PLN
Powierzchnia
400 m2
Piętro
4
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
35
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
240 PLN
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
366/1054/OLW

Opis nieruchomości

BIURA ZASPA - IV i III piętro lub jego część - możliwość podziału -duża ilość pomieszczeń -holl - POLECAMY- Opiekun oferty tel.----531 532 053----
Do wynajęcie część IV lub III piętra budynku- ponad 800m2 (każde piętro po 400m2) lub jego część od 1 pokoju wzwyż w zależności od potrzeb. Możliwość podziału piętra lub wynajęcia kolejnego piętra III-go lub jego części. Kilka toalet, WINDA.
Na podłogach parkiet/panele/wykładziny, sufity podwieszane, lampy. Instalacje: wodociągowa, sanitarna, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, okablowanie telefoniczne. Budynek posiada 4 dźwigi wewnętrzne: 2 windy osobowe i 2 towarowe. Na parterze portiernia(portier).
Cena najmu 52zł netto/m2 z kosztami eksploatacyjnymi (plus koszt internetu). Cena najmu może ulec zmianie w zależności od wynajmowanej powierzchni.
Biurowiec składa się z 5 kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej z 35 miejscami parkingowymi, oraz parking ogólnodostępny na zewnątrz.
Dobra lokalizacja. Polecamy! Opiekun oferty tel.----531 532 053----
----ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU!--- http://www.facebook.com/CichyPort ----
http://www.cichyport.pl ---- pełna oferta na naszej stronie internetowej!-----

Parametry dodatkowe

  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Mapa

Kontakt

Małgorzata Kowalik

Małgorzata Kowalik

Telefon:
531 532 053
E-mail:
kontakt@cichyport.pl
Numer licencji:
nr 10449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SCE PROJEKT / CICHY PORT Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SCE PROJEKT / CICHY PORT Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Lęborska 3 b, 80-386 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@cichyport.pl… czytaj więcej